Umowa Pakistan-MFW ma zostać ogłoszona jutro

Mamy nadzieję, że Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) i rząd zostaną ogłoszone personelem w piątek.

Według lokalnej gazety rząd zaakceptował żądania MFW, które wcześniej uważano za niedopuszczalne. To niezrównany budżet budżetowy oparty na 11 czerwca.

Według źródeł Ministerstwa Finansów obie strony przeprowadzą dziś ostatnią rundę rozmów (piątek), która zakończy pozostałe kwestie finansowe i pozostały bilans salda podstawowego.

Oczekuje się, że wielkość pożyczki będzie równa około 225% płaszcza Pakistanu lub 6,5 miliarda USD.

Pakistan i MFW zaczęły zmieniać projekt memorandum polityki gospodarczej i finansowej, który stanie się podstawą trzyletniego programu.

Podczas poprzedniej pożyczki Pakistan pożyczył już MFW 5,8 mld USD. Jeśli wszystkie problemy pojawią się od piątku wieczorem, Pakistan i MFW podpiszą swój 22. program w piątek.

Centra Fraze spotkały się w Parlamencie z trzema innymi prawodawcami oraz szefem misji MFW Ernesto Rago.

Powiedział urzędnikowi MFW, że warunki ustanowione przez globalnych pożyczkodawców dla nowego pakietu ratunkowego wymagają nowych przepisów, a rachunki przekazywane z obu izb parlamentu PTI w wygodnym miejscu nie były.

Szef misji MFW podkreślił demokratyczny status grobu Pakistanu i cieszył się wieloma polami w zakresie jego stabilności. Zwrot tych podatków i rabatów jest uwzględniony w warunkach, w których Pakistan zaakceptował pakiet zwolnienia za kaucją.

Tam, gdzie obwiniano MFW za bycie stałymi klientami, Pakistan również krytykował MFW, aby egzekwować warunki kraju, które nie są trwałe przez długi czas. Sfrustrowane jest również to, że z powodu trudnych warunków MFW krajowi może się nie powieść ukończenie tego programu.

Zwrot ulgi podatkowej
Według urzędników MFW i Pakistan uzgodniły, że kraj ten otrzyma zwrot podatku ulgi w wysokości 700 mld Rs w ciągu dwóch lat.

Rząd zacznie wydawać 350 mld R w budżecie w budżecie na lata 2019-20.

Historia budżetu
Podjęto również decyzję, że budżet na następny rok budżetowy zostanie ogłoszony 11 czerwca, ponieważ Federalna Izba Skarbowa (FBR) wyraziła brak przygotowania wskazówek podatkowych do 22 maja, w którym ustalono poprzednią datę budżetu ogłoszenie. .

Według wysokiego urzędnika ministerstwa abstrakcyjny premier został zatwierdzony jako nowy termin zatwierdzenia 11 czerwca.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *