Reklama telewizyjna z udziałem pilota IAF z kubkiem łamie Internet, ale nie jest to jazz

Niedawne atrybuty reklamowe pakistańskiej firmy telekomunikacyjnej Jazz, która pokazuje pułap indyjskiego pilota okupowanego, skrytykowały firmę bardzo nielegalnie.

Wideo, z którego mężczyzna spotyka naocznych świadków, odpowiadając na pytania znakiem jego podpisu; „Przepraszam, nie chcę ci tego powiedzieć” wkrótce po aresztowaniu przez ISPR Jest zdjęcie uwolnionego wideo.

Chociaż reklama nie wydaje się być nieprzerwana przez sąsiedni kraj, Republika potwierdziła, że ​​Jazz nie opublikował tego filmu za pośrednictwem swoich agencji i nawet nie podkreślił swoich kanałów elektronicznych lub mediów społecznościowych.

Chociaż nie opublikowano żadnego wideo na oficjalnym portalu społecznościowym Jazz, to pomimo najgorszych indyjskich kanałów reklamowych, aby zachęcić pakistańskie emisje Pakistanu przez MoUmuMa i świadomy House. To była lekka część. Został całkowicie zaprezentowany w Indiach.

Bez dziennikarstwa medialnego indyjskie media, jeśli potwierdzą publiczną publikację, natychmiast zwróciły się do wiodącej pakistańskiej firmy telekomunikacyjnej, co jest „błędem”.

Smutna część nie spodziewana po indyjskiej prasie, smutne jest to, że słynne międzynarodowe media, takie jak BBC i RT, również opisywały reakcję Indii na amatorskie wideo w mediach społecznościowych bez lokalnej firmy. To było

Na szczęście niektórzy Hindusi uważają, że ich mediów trzeba było unikać, a sport powinien być razem i ćwiczyć, aby się połączyć.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *