Odkładamy nasz główny cel: Huawei Executive

Tłumienie miało na celu upadek Samsunga na rynku smartfonów i największego na świecie producenta smartfonów. Jeśli widzimy ich zadowalający postęp po ubiegłym roku (osiągnięty na drugim miejscu), to cel tego celu jest jeszcze bardziej realistyczny.

Jednak zdarzyła się niefortunna frekwencja i Ewa musiała się na chwilę ustąpić. Z powodu obaw związanych z firmami amerykańskimi techniczna ściana technologiczna nie mogła prowadzić żadnych interesów z amerykańskimi firmami.

Oświadczenie Hawawi
Siły nadal działały w sposób ciągły i wyrażając, że firma popełniła poważny błąd, nie wpłynie to na sprzedaż i reputację firmy przez długi czas. Jednak ze względu na ostatnie znaczenie, jakie pełni dyrektor generalny Shao Shanghai, dyrektor ds. Strategicznych Hwen Thsang

Ishaq zaczął w tym roku bardzo dobrze, podobnie jak Samsung, uważano, że jego pierwsza skóra została umieszczona na skórze. Obecnie tłumienie sprzedaje się od 500 000 do 600 000 sztuk każdego dnia, co było wolniejsze niż kiedykolwiek od tegorocznego początku.

W oparciu o obecną sytuację wygląda na to, że osiągnięcie celu zajmie kwadrans lub dwie. Jednak w tej chwili możemy zdecydowanie powiedzieć wszystko, dopóki nie rozwiążemy sytuacji Stany Zjednoczone-Houston.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *